Moda Burada Modanbu

Tüllü, Ponponlu, Rengarenk, Slouchy Bere

22 Aralık 2013

Bir şeyin moda olduğunu anlamak için sokağa çıkmak yeterli. Bu sezon eldiven, atkı, bere üçlüsü çok moda. Rengarenk, çeşit çeşit… Geçen yazımda bu sezon beğendiğim eldiven modellerinden ( TIKTIK ) bahsetmiştim. Gelelim berelere :)

Son zamanlarda iyi bir ışıltı ile kendini moda olarak ilginç tasarımlara bırakmaktadır. Bakıldığı zaman, ilginç “Aksesuar” olarak, ciddi anlamda bayanlar için artık ayrı bir sitili de sunmaktadır.

Malum artık kış geldi, havalarda soğudu. Sarıp sarmalanmanın vakti geldi :) Bu soğuk kış günlerinde hem bizi ısıtacak hem de kıyafetimizi tamamlayacak bir aksesuar olarak sizde benim gibi kullanın bence.

Benim size tavsiye edebileceğim bir kaç bere modeli var…

tüllü bere

Bu tüllü bere modelinde Jil Sander’in sonbahar koleksiyonundaki vualetli berelerden esinlenilmiş. 1940’lı yılları hatırlatan bu model, günümüze uyarlanmış haliyle hem vintage hem de modern bir tarz oluşturuyor.

Bayanlar özellikle her zaman giyimlerine dikkat ettikleri için yeni arayışlar içine girmektedirler. Bu tarz tüllü bir bereyi, sizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Daha açık halini görmek için TIKTIK…(http://crashingred.com/diy/diy-jil-sander-inspired-veiled-beanie/)

tüllü bere nasıl yapılır 1
tüllü bere nasıl yapılır 2

Bunlarda rengarenk, cıvıl cıvıl ponpon bere modelleri. Soğuk kış günlerinde renkler içimizi ısıtıyor…

ponpon bere

Geldik benim en sevdiğim modellerden birine. Slouchy denilen bu berelerde , ön kısmı başınıza oturan ancak arkaya doğru bollaşan görüntüye sahiptir.

slouchy bere

Ve son olarak hanımlar eşleriniz ya da erkek kardeşleriniz için ya da oğlunuz için kış aylarında sıcak tutması için örmek istediğiniz bere modelleri çok şık oluyor.

1.634 kez okundu

<<önceki yazı<<
>>sonraki yazı>>

Tüllü, Ponponlu, Rengarenk, Slouchy Bere Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Sosyal Medyada Takip İçin;