Moda Burada Modanbu

Puf Kaban ile Şıklığı Yakala

3 Ocak 2015

Selam! :)
Kışın tamamen kendini göstermeye başladığı bugünlerde bende kaban arayışına girmiş bulunmaktayım. Önce internette çeşitli mağazaların sitelerinde dolaştım, azcık fikir edindim ve kararımı verdim. Bir sürü kaban modeli arasından puf kaban almaya karar verdim. Pratik olması, sıcak tutması, rüzgar ve yağmuru önlemesi tabi ki puf kabanları tercih etmemde ki faktörlerden bir kaçı… Evet nasıl bir kaban alacağıma karar verdikten sonra sıra geldi mağazalarda dolaşmaya. Bir sürü puf kaban giyip çıkardım ve en son Mudo’ da gördüğüm altta fotoğrafı olan yeşil puf kabanı aldım. Aslında ilk başta çok şık durmayacağını düşünüp işe giderken giymem diye düşünüyordum ama sonra puf kabanlarında gayet şık bir şekilde giyilebileceğini ve giyenlerinde tarz sahibi göründüğünü fark ettim. İşin püf noktası doğru puf kabanı seçmek ve doğru kombini yakalamak..

puf kaban (6)

Şimdi size puf kaban seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç noktadan bahsetmek istiyorum. Hemen giyip çıkmak için kısa puf kabanlar kolaylık sağlasa da, en kullanışlı puf kabanların orta uzunlukta olduğunu söylemek gerek. Çünkü orta uzunluktaki puf kabanları kombinlemek her zaman daha kolaydır. Sıkıcı, biraz hantal gözüken ve sizi kısa gösteren bir kaban istemiyorsanız dizinizden uzun veya dizinize kadar gelen puf kabanlardan kesinlikle uzak durmalısınız.

Bence puf kabanların şık gözükmesinde en önemli etkiyi belden oturtmalı olması sağlıyor. Belden oturtmalı puf kabanlar hem daha şık hem de daha modern bir görünüm sağlıyor. Bunun yanı sıra kemerli puf kabanlarla da şıklığı yakalayabilirsiniz. Şimdilik puf kabanlar konusunda benden bu kadar. Umarım yardımcı olabilmişimdir :) Bu arada son bir not: Puf kabanları şapka, bere, atkı ve eldivenlerle kullanarak da şıklığınıza şıklık katabilirsiniz..

Puf kaban örneklerine göz atalım

340 kez okundu

Puf Kaban ile Şıklığı Yakala Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Sosyal Medyada Takip İçin;