Moda Burada Modanbu

Plajda nasıl giyersem kusurlarımı kapatmış olurum?

30 Haziran 2012

Biz kızlar nasıl baloda en şık olmak istiyorsak plajda da bunu isteriz. Dikkatleri üstünüze toplayacak önemsenmemiş gibi giyilmiş salaş elbiseler, t-shirtler, renkli şortlar ve şapkalar sizin en büyük yardımcınız olacak:)

Vücut Tipinizi Bilmiyorsanız Linke Tıklayıp Öğrenebilirsiniz!

http://www.modanbu.com/vucut-tipim-hangisi-ne-giysem-kusurlarimi-kapatmis-olurum/

PLAJDA NASIL GİYERSEM KUSURLARIMI KAPATMIŞ OLURUM?

Elma vücut tipine sahipseniz salaş t shirtler,salaş kısa elbiseler,kısa şortlar,mini etekler  tam size göre.Dar üstlerden kaçının vücudunuza göre ince bacaklarınızı öne çıkarın göbişi saklayın.T shirtleri üstteki model gibi önden bağlamayın:)

Armut vücut tipine sahipseniz salaş belden bağlamalı elbiseler,ince belinizi orta çıkaracak kısa t shirtler,kısa şortlar,etekler giyebilirsiniz.Ne giyerseniz giyin belinizin inceliğini vurgulayın.T shirtleri alttaki model gibi önden bağlayabilirsiniz.Üstten baskılı t shirtler giyin ki insanların gözleri kalçanıza değil göğsünüze doğru kaysın:)

Kum saati vücut tipine sahipseniz istediğiniz her şeyi rahatlıkla giyebilirsiniz.Uzun elbiseler giydiğinizde belinizin inceliğini vurgulayın.

 

Dikdirtgen vücut tipine sahipseniz püskülleri olan şortlar bikiniler etekler tercih edin.T shirtleriniz göğüslerinizin altında son bulsun.Göbeğinize temas etmesin göğüslerinizi büyük göstersin ki beliniz oldugundan ince gözüksün.Fırfırlı veya yanlardan bağlamalı bikini altları belinizi ince göstermek için ideal.

Çok zayıfsanız püskülleri olan şortlar bikiniler etekler tercih edin.Bol t shirtler,elbiseler giyin belinizin inceliğini elbise kemerlerini çok sıkmadan vurgulayın.Uzun bol plaj pantolonları tam size göre.Fırfırlı etekler tercih edin.Ne giyiyorsanız giyin dümdüz size yapışan kumaş olmasın.Ya bol olsun yada fırfırlı,püsküllü olsun:)Çok kiloluysanız vücudunuza çok yapışmayan elbiseler tercih edin bel bağınızı unutmayın.Uzun elbise seçin ki sizi daha uzun ve zayıf göstersin.Kalın topuklu plaj terliklerinden edinin.Elbiseniz yerlere sürünsün. Büyükçe sapkalar edinin insan ların dikkatini vücudunuza değil şapkaya verin. Elbisenizi kısa seçmek isterseniz kalçanızı kapatmasına özen gösterin.

Güneş kremizi sürmeyi unutmayın hanımlaaar!!En değerli giysimiz cildimiz biliyorsunuz! :)

Plaj için ilham alacağınız kıyafetleri derlerdim topladım hepsi bu moda galeride… :)

977 kez okundu

Plajda nasıl giyersem kusurlarımı kapatmış olurum? Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. elif dedi ki:

  bn galiba kum saati tipindenim resimlerden hangileri bana göre

 2. gülo dedi ki:

  ölçülerim 90 88 112 vücut tipim nedir.

  • cagri eyuboglu dedi ki:

   Kum saati vücut tipine yakınsın tatlım.Belini daha çok ortaya çıkarmaya çalış.Belden bol şeyler giymekten kaçın.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.