Moda Burada Modanbu

Kedi Severlere Kedili Kombinler

27 Kasım 2013

kedili-kombinler-001

Kediler oldum olası bana estetik gelir.O vücutlarını kıvırıp yürümeleri ,gerim gerim gerilmeleri falan çok hoşuma gider.Zaten podyumda da catwalk diye bir tabir var.Tek çizgi üstünde yürüyormuş hissi veren manken yürüyüşü bu estetik yaratıkların yürüşünden ileri gelen bir moda hareketidir.

ekran-resmi-2013-11-26-18-56-45

Ama bazen estetik olcam diye tek çizgi üstünde havalı havalı yürüyorken virajı alamayabiliriz.Biz biz olalım dikkatli olalım :)

kedili-kombinler-002

Bir de kedi kadın vardı hani şu vücudundan seksilik akan.Zaten kostüm partilerinde kim kedi kadın olduysa ,o şöyle bir yukarıdan aşağı süzülür ”hatun kedi kadın olmuş vayss” denir :)

kedili-kombinler-003

Kedi kostümünü Victoria Secret da seksiliğin dibine vurarak kullanmıştır.Zaten hatunlar çuval giyse aynı.Ama olsun yine de kullanmıştır.

kedili-kombinler-004kedili-kombinler-005

Kedi gözü makyajını tabiki es geçmeyeceğim.Angelina Jolie ,Rihanna ,Kim Kardashian ,Katy Perry bu makyajı yapmadan sokağa adım atmıyor.Gözler ne kadar çekikse bakışlar o kadar keskin ve seksi..

kedili-kombinler-006

Asıl konumuz bu dönem kedili t-shırtler ,kazaklar ,ayakkabılar ,montlar … oldukça gündemde.Hal böyle olunca haliyle benim de aklımı çeliyorlar.Siz de bu kombinlerden ilham alıp kedili kombinlerinizi yaratabilirsiniz.

290 kez okundu

Kedi Severlere Kedili Kombinler Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Sosyal Medyada Takip İçin;